Poznáte výhody organických hnojív CONDIT ?

Hnojivá CONDIT je  skupina špecializovaných hnojív, ktoré robia rozdiel v tom, ako pomáhajú zlepšovať vlastnosti  Vašej pôdy.  Použitie hnojív CONDIT  vo vlastnej  záhrade, v záhonoch čí kvetináčov na balkónoch Vám umožňuje urobiť svedomitú voľbu pre zlepšenie životného prostredia v záhrade, pre vašu rodinu a generáciám, ktoré prídu.

Obohatenie pôdy organickým materiálom je základom ekologického záhradníctva. Hnojivá CONDITpracujú v harmónii s prírodou, aby jemne poskytovali výživu v priebehu vývoja rastliny, ako aj podporujú milióny prospešných pôdnych mikróbov vo vašej záhrade. Tieto mikroorganizmy pomáhajú premeniť organické hnojivá na živiny, ktoré sú okamžite dostupné pre rastliny. Kvety  budú mať robustnú vitalitu, zvýšenú farbu a stanú sa odolnejšie voči chorobám.

Hnojivá CONDITzvyšujú produkciu ovocia a zeleniny a vytvárajú vyššie výnosy, sladšiu chuť a prinášajú viac výživy na Váš stôl.Domáci záhradníci a farmári sa tešia výhodám ekologického záhradníctva. Hnojivá CONDIT sú priekopníkom pre vynikajúce ekologické produkty záhradníctva s veľmi silnými, biologicky aktívnymi zmesami prírodných hnojív .

Hnojivá CONDITsú intenzívne testované na  každú zložku v  najmodernejších atestovaných laboratóriách , aby ste získali skvelé výsledky zakaždým, keď použijete hnojivo CONDIT vo Vašej záhrade.Organické Hnojivá CONDIT  sú špeciálne vyvinuté na doplnenie pôdnych organizmov.

Hnojivá CONDITsú ideálne v spojení s Mykorhízou, ktorá je ideálna pre tvorbu silného  koreňového systému. Mykorhíza( huba ) sa vyskytuje prirodzene v lesných pôdach, kde je obsah humusu vysoký a pôda prosperuje s mikrobiálnym životom. Akonáhle je Mykorhízav kontakte s koreňovým systémom rastliny, pustí  sa do práce a ihneď sa kolonizujú priamo na koreňoch rastliny. Táto činnosť dramaticky rozširuje primárny aj sekundárny rozvoj koreňov, čo umožňuje rastlinám získať viac živín. Výhodou Hnojiva CONDIT  je , že hnojivo je vyrobené na rastlinnej báze a dopĺňa postupne živiny pre rastlinu ale aj pre Mykorhízu.

Základom hnojív CONDITje minerál ZEOLIT, ktorý prirodzene udržiava vlhkosť. Používaním hnojív CONDIT udržiavate živiny a dostatočnú vlhkosť presne tam kde potrebujete „ pri koreňovom systéme“.

Hlavnými zložkami organického hnojiva CONDIT sú:

  • Organický materiál rastlinného pôvodu, ktorý vracia do pôdy významný podiel organickej hmoty ,rozložiteľnej na humus ,humínové a fulvo kyseliny
  • Zúrodňujúcu látku mineralného pôvodu – vysokokvalitný ZEOLIT ,ktorý zlepšuje bonitu piesčitých , neúrodných a rôzne vyčerpaných pôd a zlepšuje hospodárenie pôdy zo živinami ( dusík, fosfor ,draslík ,stopové prvky).
  • Uhlík z upravenej drevnej hmoty , ktorý je zdrojom základného biogénneho prvku pre rast pôdnych mikroorganizmov a rastlín
  • Patentovaná hydrolyzovaná mliečna srvátka ,ktorá obohacuje organické hnojivo CONDITo rýchlo dostupnú energiu pre pôdne mikroorganizmy , urýchľuje rozklad organickej hmoty i v okolitej pôde na dôležité humusové látky
  • Melasa ako bohatý zdroj makro a mikroelementov ,najmä draslíka ,vápnika ,síry , horčíka pre zdravý rast plodín.

 

Vyskúšajte hnojivá CONDIT a povedzte nám aké skúsenosti s ním máte. Teraz pri kúpe dvoch produktov dostanete aj darček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.