Substráty a hnojivá

Organický substrát a hnojivá HomeOgarden.

Organický substrát a hnojivá HomeOgarden používame na siatie, pestovanie a presádzanie všetkých druhov rastlín , ako sú plodová zelenina, korenie, bobuľoviny a okrasné rastliny, alebo na miešanie s menej kvalitnými zeminami a substrátmi.

Organický substrát HomeOgarden používajte všade, kde chcete zlepšiť kyprosť a vzdušnosť vašej pôdy a znížiť potrebu zalievania až o 50%. Substrát je 100% rastlinný, prírodný, s obsahom vnútorných vlákien kokosových orechov. Zároveň mimoriadne ľahký a neobsahuje žiadne nebezpečné prímesy, pretože k nemu až pri príprave prilievame pitnú alebo dažďovú vodu. Špičkový organický substrát HomeOgarden  je vlastne koncentrovaný blok substrátu k príprave organickej zeminy. Keďže neobsahuje plesne, buriny, semená a vodu, má malé rozmery a jednoducho si ho zoberiete do tašky.

Organické hnojivo HomeOgarden používame na všetky druhy záhradných, okrasných, ovocných a všetkých ostatných rastlín, kde chceme prirodzeným spôsobom bez umelých hnojív zlepšiť ich rast, kvitnutie a zvýšiť úrodu. Obohatené 100% organické hnojivo s prírodnými pomocnými látkami mykorízou a leonarditom, kde táto jedinečná kombinácia zabezpečí zdravú domácu úrodu.

Ekologický záhradný systém pre domácnosť a záhradu “HomeOgarden” – od slovinskej firmy, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou organických produktov pre pestovateľov od začiatku až do konca organického záhradkárčenia. Výsledkom tohoto úsilia a procesu, pestovania rastlín v zdravých pôdach, je nakoniec zdravá domáca “slávnosť”. Žiadne agrochemikálie, umelé hnojivá… Najlepšie to vystihuje ich prístup:

“Rozvoj ekologických a prírodných riešení pre záhradu a domovy a vytváranie prirodzeného prostredia, je pre nás trvalou úlohou a poslaním. Staráme sa o naše životné prostredie a sme si vedomí toho, že sme spolu na tejto planéte, ktorú musíme chrániť, ako to diktuje príroda a prirodzená rovnováha. Na to nesmieme zabudnúť. Dnes je naše životné prostredie odlišné, rovnako aj pestovanie rastlín, ako pred desiatimi rokmi. A sme si toho vedomí, a preto konáme cielene a vyvážene.”

Preto sme sa rozhodli spolupracovať a ponúkať produkty tejto firmy. Pre dobré výsledky pri pestovaní rastlín odporúčame použiť kvalitný organický substrát a hnojivá HomeOgarden, pretože iba tak zabezpečíte rastlinám vhodné podmienky.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.