Organické hnojivo CONDIT je založené na princípe zlepšovania kvality pôdy, ktorá  zlepšuje množstvo a kvalitu produkcie a vedie k zníženiu potreby pesticídov a priemyselných hnojív. Hnojivo CONDIT je vyrábané technológiou spracovania prírodných zdrojov.

Hlavnými zložkami organického hnojiva CONDIT sú:

  • Organický materiál rastlinného pôvodu, ktorý vracia do pôdy významný podiel organickej hmoty, rozložiteľnej na humus, humínové a fulvo kyseliny.
  • Zúrodňujúcu látku mineralného pôvodu – vysokokvalitný ZEOLIT, ktorý zlepšuje bonitu piesčitých, neúrodných a rôzne vyčerpaných pôd a zlepšuje hospodárenie pôdy zo živinami (dusík, fosfor, draslík, stopové prvky).
  • Uhlík z upravenej drevnej hmoty, ktorý je zdrojom základného biogénneho prvku pre rast pôdnych mikroorganizmov a rastlín.
  • Patentovaná hydrolyzovaná mliečna srvátka, ktorá obohacuje organické hnojivo CONDIT o rýchlo dostupnú energiu pre pôdne mikroorganizmy, urýchľuje rozklad organickej hmoty i v okolitej pôde na dôležité humusové látky.
  • Melasa ako bohatý zdroj makro a mikroelementov, najmä draslíka, vápnika, síry, horčíka pre zdravý rast plodín.

Všetky tieto zložky robia z organického hnojiva CONDIT jedinečný a vysokokvalitný spôsob hnojenia, ktorý nesmie chýbať vo Vašej záhrade.

Referencie našich zákazníkov

...Moja úroda je omnoho lepšia..

Od doby, kedy som začala používať hnojivo CONDIT paradajky a plodová zelenina , je moja úroda oveľa bohatšia. Som veľmi spokojná a určite budem naďalej verná Vašim hnojivám.
“pani Anna”

...Bohatá a chutná úroda ..

Organické hnojivá CONDIT používam už druhý rok. Moja úroda je vždy bohatá, chutná. Doporučujem každému kto si chce vypestovať zdravú a bohatú úrodu.
“pán Ondrej”

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.