Organické hnojivo CONDIT a jeho výhody.

Organické hnojivo CONDIT je  skupina špecializovaných hnojív, ktoré robia rozdiel v tom, ako pomáhajú zlepšovať vlastnosti  vašej pôdy. Použitie hnojív CONDIT  vo vlastnej  záhrade, v záhonoch, či kvetináčoch na balkónoch, vám umožňuje urobiť svedomitú voľbu pre zlepšenie životného prostredia v záhrade, pre vašu rodinu a generáciám, ktoré prídu.

Obohatenie pôdy organickým materiálom je základom ekologického záhradníctva. Organické hnojivá CONDIT pracujú v harmónii s prírodou, aby jemne poskytovali výživu v priebehu vývoja rastliny. Zároveň podporujú milióny prospešných pôdnych mikróbov vo vašej záhrade. Tieto mikroorganizmy pomáhajú premeniť organické hnojivá na živiny, ktoré sú okamžite dostupné pre rastliny. Kvety  budú mať robustnú vitalitu, zvýšenú farbu a stanú sa odolnejšie voči chorobám.

Organické hnojivá CONDIT zvyšujú produkciu ovocia a zeleniny, vytvárajú vyššie výnosy, sladšiu chuť a prinášajú viac výživy na váš stôl. Domáci záhradníci a farmári sa tešia výhodám ekologického záhradníctva. Hnojivá CONDIT sú priekopníkom pre vynikajúce ekologické produkty záhradníctva s veľmi silnými, biologicky aktívnymi zmesami prírodných hnojív .

Organické hnojivá CONDIT sú intenzívne testované na  každú zložku v  najmodernejších atestovaných laboratóriách, aby ste získali skvelé výsledky zakaždým, keď ich použijete vo vašej záhrade. Zároveň sú špeciálne vyvinuté na doplnenie pôdnych organizmov.

Organické hnojivo CONDIT je ideálne v spojení s mykorhízou, ktorá je ideálna pre tvorbu silného  koreňového systému. Mykorhíza( huba) sa vyskytuje prirodzene v lesných pôdach, kde je obsah humusu vysoký a pôda prosperuje s mikrobiálnym životom. Akonáhle je mykorhíza v kontakte s koreňovým systémom rastliny, pustí  sa do práce a ihneď sa kolonizujú priamo na koreňoch rastliny. Táto činnosť dramaticky rozširuje primárny aj sekundárny rozvoj koreňov, čo umožňuje rastlinám získať viac živín. Výhodou hnojiva CONDIT  je, že je vyrobené na rastlinnej báze a dopĺňa postupne živiny pre rastlinu ale aj pre mykorhízu.

Základom organických hnojív CONDIT je minerál ZEOLIT, ktorý prirodzene udržiava vlhkosť. Ich používaním udržiavate živiny a dostatočnú vlhkosť presne tam, kde potrebujete – „ pri koreňovom systéme“.

Organické hnojivo CONDIT a jeho hlavné zložky:

  • Organický materiál rastlinného pôvodu, ktorý vracia do pôdy významný podiel organickej hmoty, rozložiteľnej na humus, humínové a fulvo kyseliny
  • Zúrodňujúca látka mineralného pôvodu – vysokokvalitný ZEOLIT, ktorý zlepšuje bonitu piesčitých, neúrodných a rôzne vyčerpaných pôd, zlepšuje hospodárenie pôdy zo živinami (dusík, fosfor, draslík, stopové prvky).
  • Uhlík z upravenej drevnej hmoty, ktorý je zdrojom základného biogénneho prvku pre rast pôdnych mikroorganizmov a rastlín
  • Patentovaná hydrolyzovaná mliečna srvátka, ktorá obohacuje organické hnojivo CONDIT o rýchlo dostupnú energiu pre pôdne mikroorganizmy, urýchľuje rozklad organickej hmoty i v okolitej pôde na dôležité humusové látky
  • Melasa ako bohatý zdroj makro a mikroelementov, najmä draslíka, vápnika, síry, horčíka pre zdravý rast plodín.

 

Vyskúšajte hnojivá CONDIT a povedzte nám aké skúsenosti s ním máte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.