Biologické organické hnojivá Condit ponúkajú jedinečný zdroj živín pre vaše plodiny, sú vyrábané z prírodných látok bez použitia chemikálií technológiou spracovania prírodných zdrojov. Podporujú rast užitočných mikroorganizmov a tým umožňujú pôde lepšie zužitkovať potrebné živiny. Plodinám dodávajú vysokú energetickú hodnotu a podporujú ich imunitu a odolnosť. Organické hnojivá CONDIT sú založené na princípe zlepšovania kvality pôdy, ktorá  zlepšuje kvalitu (množstvo) produkcie a vedie k zníženiu potreby pesticídov a priemyselných hnojív.

…pohnojte to s nami

Organické hnojivá CONDIT a ich hlavné zložky:

  • Organický materiál rastlinného pôvodu, ktorý vracia do pôdy významný podiel organickej hmoty rozložiteľnej na humus, humínové a fulvo kyseliny.
  • Zúrodňujúcu látku mineralného pôvodu – vysokokvalitný ZEOLIT, ktorý zlepšuje bonitu piesčitých, neúrodných a rôzne vyčerpaných pôd a zlepšuje hospodárenie pôdy zo živinami (dusík, fosfor, draslík, stopové prvky).
  • Uhlík z upravenej drevnej hmoty, ktorý je zdrojom základného biogénneho prvku pre rast pôdnych mikroorganizmov a rastlín.
  • Patentovaná hydrolyzovaná mliečna srvátka, ktorá obohacuje organické hnojivo CONDIT o rýchlo dostupnú energiu pre pôdne mikroorganizmy, urýchľuje rozklad organickej hmoty i v okolitej pôde na dôležité humusové látky.
  • Melasa ako bohatý zdroj makro a mikroelementov, najmä draslíka, vápnika, síry, horčíka pre zdravý rast plodín.

Všetky tieto zložky robia z organického hnojiva CONDIT jedinečný a vysokokvalitný spôsob hnojenia, ktorý nesmie chýbať vo vašej záhrade.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.